הירשם או התחבר 

קנייה בטוחה

למה חשוב קנייה בטוחה?

פעמים רבות אנו שומעים על מקרים של פריצת מאגרי נתונים ברשת. במצבים כאלו של פריצת מאגרי נתונים של פרטי אשראי ופרטים אישיים נגרמת עוגמת נפש גדולה ללקוח. כי במצב כזה על הלקוח לבטל את כרטיס האשראי שלו ולבדוק מול חברת האשראי שלא נעשו שימושים על ידי גוף חיצוני בפרטי האשראי שלו ובחשבון הבנק, ומדובר בסיפור לא נעים ולא פשוט. אבל אצלנו ב u buy תוכלו להיות בטוחים שאנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובטח שאיננו שומרים את פרטי התשלום שלכם.

למה? כי אנו משתמשים בתוכנות אבטחה המתקדמות ביותר על מנת לספק לכם חוויית קנייה בטוחה.

אבטחת פרטים אישיים

אנחנו ב Ubuy משתמשים בתוכנות הטובות והמתקדמות ביותר על מנת לאבטח את הפרטים האישיים שלכם ולהגן עליהם מפני נזקים או פריצות של גופים חיצוניים. תהליך התשלום מוגן בתוכנות מיוחדות המיועדות לאבטחת פרטים האישיים ופרטי התשלום שלכם.

חוויית קנייה בטוחה

רק אצלנו ב Ubuy תיהנו מחוויית קנייה בטוחה בכל אחד משלבי הרכישה. פרטי התשלום שלכם אינם נשמרים בשום מאגר. במהלך רכישה פרטי התשלום עוברים אישור תחת אבטחה מירבית ע"י חברת סליקה מקצועית בתחום באופן חדש פעמי לביצוע התשלום בלבד  חלק מחוויית הקנייה היא להרגיש בטוחים ונינוחים, ולכן שמנו דגש חשוב בנושא תוכנות אבטחה על מנת להעניק לכם חוויית קנייה בטוחה.


שירות אמין

אצלנו ב-ubuy תיהנו משירות אמין וזמין לכל מענה או שאלה. אנו מעניקים לכם את מירב תשומת הלב ודואגים לרווחת לקוחותינו ונינוחות הרכישה. תוכלו להיות בטוחים שאצלנו תקבלו שירות מהיר ואדיב מכל הלב.

קנייה בטוחה עושים רק ב-ubuy הירשמו כבר עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

2all - בניית אתרי אינטרנט